FlashGrid

FlashGrid je určen zejména firemní klientele využívající mission-critical databázové clustery v komoditní infrastruktuře, lokálně nebo ve veřejném cloudu. Správci sítě vědí, že přetížení sítě může podstatně snížit výkon databázového clusteru.

Technologie FlashGrid Read-Local umí snížit síťový provoz až o 90% a to tak, že odpovídá na read požadavky z místních jednotek namísto přesunu dat přes síť a tak významně snižuje náklady na provoz databáze a zvyšuje výkon.

Pro lokální instalace umožňuje architektura založená na FlashGrid využití plného výkonového potenciálu NVMe SSD disků hyperkonvergovaných s databázovými nody. Úložný výkon měřený na úrovni databáze dosáhl 29GB/s a 2.5 million IOPS v CALIBRATE_IO testu.

Pro firemní klientelu, která strategicky řeší digitální transformaci a provozuje klíčové firemní databáze v prostředí veřejného cloudu, umožňuje řešení FlashGrid pokročilý networking a sdílení úložných kapacit potřebných pro high-availability databázové clustery jako je Oracle RAC. Toto řešení je dostupné pro všechny velké veřejné IaaS cloudy včetně AWS a Azure. Jednoduchý FleshGrid Cloud provisioning umožňuje začít využívat FleshGrid u vysoce dostupného Oracle RAC databázového clusteru v cloudu na pár kliknutí myši.

Společnost Aplis má dlouholeté zkušenosti s řešeními a technologiemi Oracle, velmi dobrou znalost trhu a bude vytvářet návrhy řešení, jejich nasazení, integraci a lokální zákaznickou podporu. Na míru zákazníkům využivajícím databáze Oracle je Aplis připraven připravit konkrétní proofs of concept.

FlashGrid Inc. je softwarová společnost se sídlem v Sunnyvale, Kalifornie. Softwarový nástroj FlashGrid umožňuje firmám provozovat kritické databáze na komoditní počítačové, úložné a síťové infrastruktuře podle vlastního výběru – v datovém centru nebo ve veřejném cloudu.

PODÍVEJTE SE ZDE NA KRÁTKÉ VIDEO O FLESHGRID (v angličtině):
https://www.youtube.com/watch?v=QH1XFx4ykYs

Pro více informací nás kontaktujte na flashgrid@aplis.cz

Each project before being handed in to a customer is sent to an independent expert, who checks the order decisive hyperlink paper writing service and makes a conclusion on its compliance to the stated theme, requirements, and standards of registration.